טיפול במבוגרים ומתבגרים

פסיכולוגית קלינית מומחית ופסיכולוגית חינוכית מדריכה.
מטפלת במבוגרים ובמתבגרים בטיפול לטווח קצר ולטווח ארוך.

עושה הדרכות הורים ועבודה עם זוגות שממוקדת בעיקר בהורות שלהם .כמו כן עוסקת בהתערבויות בעת משבר כגון גרושים, אובדן, גיל פרישה ועבודה טיפולית בגיל השלישי. מטפלת מתבגרים ובמבוגרים במצבי טראומה וחרדה , ומשתמשת בכלים מגוונים ששמים דגש על החיבור גוף-נפש ועל עבוד מקורות הטראומה ומשמעותה

טיפול במבוגרים ומתבגרים​

מטפלת במבוגרים וילדים במצבי טראומה וחרדה.
לאורך השנים הזדמן לי לטפל בצעירים רבים שחיפשו את דרכם ואת זהותם, התקשו להתמודד עם מצב מבלבל בו חשו כמיהה לעצמאות וצורך בהתרחקות מבית ההורים ובה בעת נזקקו לחסותם ועזרתם. הטיפול ליווה אותם וסיפק מרחב שאפשר צמיחה ועידוד של תהליכי גיבוש זהות שנתקעו או הסתבכו במהלך התפתחותם.

כמו כן רכשתי ניסיון רב בטיפול באנשים שחוו אובדן והתקשו לעכל אותו ולהסתגל למצב החדש שנוצר בחייהם. התהליך הטיפולי סייע להם להתמודד עם המצב שנוצר באופן שאפשר לרוב להמשיך עם חייהם ולעיתים לצקת לתוכם משמעות חדשה לצד הכאב והגעגוע..

במשך השנים השתתפתי בהשתלמויות, כנסים בארץ ובחו"ל ובימי עיון רבים מאוד שהרחיבו והעשירו באופן משמעותי את גישתי המקצועית ואת ארגז הכלים שעומד לרשותי כמטפלת. גם היום, כשאני מדריכה דור צעיר של פסיכולוגים מתמחים, אני ממשיכה להתעדכן וללמוד וכעת אני משתלמת בתחום ה EFT (Emotional Focused Therapy) לעבודה טיפולית עם זוגות בדגש על ההיבט ההורי.